Zapomniałem hasła
WYSZUKIWARKA
Imię, nazwisko lub nazwa firmy
minimum 3 znaki
Branża
Województwo

DLA KOGO JEST TEN SERWIS ?
Przeporzadny.pl jest serwisem internetowym
gromadzącym wokół siebie użytkowników
pragnących polecić usługę lub fachowca
rzetelnie wykonującego powierzone mu
zadanie. Celem portalu jest reklamowanie
osób i firm z usług których już skorzystali
użytkownicy portalu i chcą wyrazić na
ich temat swoją, niezależną opinię a
tym samym przyczynić się do
rozpowszechniania ich działalności
na rynku lokalnym lub krajowym.
Usługi Kominiarskie -Goły - Przeporządny Kominiarz z Bielsko-Białej
Usługi Kominiarskie -Goły
Dane:
- Województwo Śląskie
- Powiat Bielsko-Biała
- Miejscowość Bielsko-Biała ,ul.Siemiradzkiego 21/16
- Telefon: 604 377 912
- strona internetowa: http://www.uslugikominiarskie.pl
Kategorie:
- Kominiarz
Dodano: 2009-02-21
Ilość głosów: 11
Ocena: 10.00
Opinie(11)
Dodał: Lukasz
Data dodania: 2012-05-25
Ocena: 10


Opinia: Panowie obsługują naszą Wspólnotę w Bielsku od tego roku. Godni polecenia fachowcy, terminowi, zaangażowani. Firma w której jest duży potencjał i możliwość negocjacji cen:)
Dodał: lukasz_komi
Data dodania: 2012-02-22
Ocena: 10


Opinia: Wezwałem tą firmę do nagłego przypadku. Zjawili się do 2 godzin, usuneli problem i po krzyku. Na wszeliki wypadek zostawili na dozór 48h czujnik tlenku węgla i dymu. PEŁNA PROFESKA. GORĄCO POLECAM.
Dodał: HMDHMD
Data dodania: 2011-04-13
Ocena: 10


Opinia: Przeporządna FIRMA. Terminowo, uprzejmie, fachowo z pełnym zaangażowaniem w problemy klienta. Polecam!
Dodał: Darek_bb
Data dodania: 2011-01-14
Ocena: 10


Opinia: Widzę, że pochwał już trochę na tym serwisie jest dla tej firmy i ja z ogromną chęcią dodam kolejną. Powiem tyle, super ekipa ludzi którzy wiedzą co do nich należy, usługa wykonana ekspresowo i wg. mnie BARDZO profesjonalnie. Wielkie podziękowania dla Pana Gołego i jego pracowników. Oby więcej takich fachowców w każdej dziedzinie
Dodał: Drupii
Data dodania: 2010-05-17
Ocena: 10


Opinia: Super firma.Fachowi i do tego ze sporym zasobem wiedzy w swojej branży. Firma ta odbierała mi budynek mieszkalny. Posprawdzali mi kominy kamerą , ciągi kominowe jakimś urządzeniem, wykryli parę nie doróbek ( które oczywiście musiałem usunąć dla swojego bezpieczeństwa). Naprawdę firma warta polecenia !!!
Dodał: H-Company
Data dodania: 2009-11-20
Ocena: 10


Opinia: Super firma!!! Miałem problem przy otwieraniu nowego lokalu gastronomicznego z wentylacja, a raczej z wymogami wentylacyjnymi do których mój lokal nie był przystosowany. Jako jedyna firma kominiarska w Bielsku mieli pojęcie o prawidłowej wymianie powietrza jaka jest potrzebna w moim pubie . Co ciekawe firma ta posiada stosowne uprawnienia do wentylacji mechanicznych. Dopasowali system wentylacyjny, zaprojektowali przy współpracy z zewnętrznej firmy. SUPER...pełna kompleksowa usługa!!! Wcześniej miałem jedynie do czynienia z kominiarzami dla których wentylacja mechaniczna to jest wiatraczek podłączony pod prąd...jakaś porażka,a nie fachowcy.
Dodał: bejbi
Data dodania: 2009-10-29
Ocena: 10


Opinia: Popieram moich przedmówców. Niewielka firma za to z wielkimi możliwościami. Jestem marketingowcem z zawodu i zauważyłam jedną zasadniczą rzecz kiedy wykonywali usługe kominiarską w moim domu, mianowicie Ci ludzie są nastawieni na to aby klient ich dobrze zapamiętał, poprzez miłą obsługę i swoją fachowość. Nawet udało mi się dostać guzik na szczęście:)
Dodał: Bodek
Data dodania: 2009-08-08
Ocena: 10


Opinia: Znalazłem tą firmę kominiarską przez internet. Później odnalazłem ten portal i opinie o w/w firmie. Zatem teraz ja mogę się wypowiedzieć na forum o usługach świadczonych przez Pana Gołego i jego syna. Akurat byłem na etapie budowy swojego domu. Wezwałem kominiarza na wstępną poradę, co należało by wykonać do odbioru końcowego budynku. Przyjechali Panowie w umówiony dzień posprawdzali wszystko co do nich należało, wskazali co należy wykonać . Wszystko bardzo miło. Zwrócili uwagę na więźbę która była za blisko komina( choć powinien o to zadbać więźbiarz i kierownik budowy…ale mniejsza o to) Wskazali również usterkę w złym wykonaniu wylotów przewodów kominowych ponad dachem…kolejna niekompetencja, tym razem murarza. Reasumując polecam tą firmę, ponieważ dysponują duża wiedzą w swoim fachu i służą pomocą.
Dodał: Tadeusz
Data dodania: 2009-07-18
Ocena: 10


Opinia: Zamówiłem w/w firmę do oczyszczenia przewodów kominowych. Kominiarz zjawił się na następny dzień. Co ważne przyjechał firmowym samochodem wyposażonym po brzegi sprzętem kominiarskim, taki serwis na kółkach. Młody sprytny człowiek wykonał swoją prace w mgnieniu oka. Posprawdzał dodatkowo kratki wentylacyjne w pomieszczeniach , wybrał sadze, wskazał drobne usterki oraz doradził jak je usunąć. Wszystko w miłej atmosferze, a na koniec kolejne zaskoczenie…cena. Jak za taką prace spodziewałem się znacznie wyższej kwoty. Gorąco polecam!!! Tadeusz.
Dodał: Bogdan
Data dodania: 2009-06-24
Ocena: 10


Opinia: Witam serdecznie. Zamówiłem firmę USŁUGI KOMINIARSKIE - Goły dość przypadkiem i ogólnie rzecz ujmując, nie byłem przekonany do kominiarzy, ponieważ wcześniej spotkałem się jedynie z ich niekompetencją i chęcią wyłudzenia pieniędzy. I tutaj małe zaskoczenie...prze mili Panowie przeprowadzili kontrole w moim budynku,(pomijam już fakt że posługują się fachowym elektronicznym sprzętem) wskazali usterki o których poprzedni kominiarz nawet nie miał pojęcia, doradzili w jaki sposób je usunąć itp. Co ciekawe zaproponowali mi fachowców którzy wykonają poprawki co zaoszczędziło mi sporo czasu i nerwów, a do tego sami nadzorowali prace, żeby wszytko było na najwyższym poziomie. TAKICH FACHOWCÓW NAM POTRZEBA, A NIE ROZNOSICIELI KALENDARZY!!!

1 2    

Zaloguj się by dodać opinię